سایت های موفق

سایت مجله علم کارآفرینی

در این بخش می خواهیم به معرفی سایت مجله علم کارآفرینی بپردازیم

مجله علم کارآفرینی
“مجله علم کارآفرینی” وب سایتی است که شما را با انواع کسب و کارها آشنا میکند و در زمینه کارآفرینی و معرفی کارآفرین های موفق فعالیت میکند. در این مجله شما با مفهوم کارآفرینی و انواع کسب و کارهای مفید و تنوع استارتاپ های مناسب و رواج یافته در جوامع امروزی آشنا میشوید.
مدیر و صاحب امتیاز مجله علم کارآفرینی سرکار خانم زهرا خان اف می باشد که از قشر افراد دارای معلولیت است ولیکن معلولیت نتوانسته مانع تلاش و پشتکارش شود. زهرا خان اف علاوه بر فعالیت در مسیر موفقیت خویش برای اشتغال افراد دارای معلولیت نیز تلاش میکند و همین امر باعث شده یک کارآفرین موفق در حوزه معلولین باشد. ایشان علاوه بر مجله علم کارآفرینی در چندین استارتآپ دیگر به همراه دوستان و همکاران همنوع خود در حال فعالیت و اشتغالزایی برای افراد معلول و حتی غیرمعلولان است.
همانطور که میدانید کارآفرینی همانا ارزش آفرینی است و کارآفرین کسی است که ارزش می آفریند. برای معرفی این ارزش های والا ، به یک مجله ی پربار نیاز بود تا علاوه بر معرفی کسب و کارها و کارآفرین های موفق ، در زمینه ی کارآفرینی برای افراد دارای معلولیت نیز مطالب مفیدی ارائه دهد.
مجله علم کارآفرینی در زمینه اشتغال افراد معلول نیز فعالیت بسزایی دارد و علاوه بر ارائه مطالب مفید دراین زمینه به معرفی و گزارش های جامع درباره کارآفرینی برای معلولان نیز تلاش میکند.
افراد دارای معلولیت به دلیل داشتن محدودیت های جسمی و حرکتی هرجا برای کار مراجعه میکنند اکثرا بدون نتیجه می ماند اما در سالهای اخیر و تلاش خود این قشر از جامعه و تلاش افراد کارآفرین که دغدغه ی کمک به قشر آسیب پذیر جامعه را داشتند شاهد اشتغال بسیاری از این عزیزان هستیم.
در این زمینه لازم است خانواده بزرگ «سئومپ» را به شما عزیزان معرفی کنیم که تحول عظیمی در اشتغال و کارآفرینی دوستان دارای معلولیت درکنار سایر متخصصین عزیز کشورمان می باشد. خانواده بزرگ سئومپ در زمینه های زیر فعالیت می کند :

• طراحی و برنامه نویسی سایت
• سئو و بهینه سازی
• تبلیغات و افزایش مشتری
• طراحی فروشگاههای اینترنتی
• طراحی انواع اپلیکیشن های کاربردی
اعضای این تیم اکثرا از متخصصان دارای معلولیت و سایر متخصصین این حوزه هستند که در تیم خانواده بزرگ سئومپ مشغول بکار هستند و امید است این طرح عظیم سرلوحه ای باشد برای اشتغال معلولان عزیز و گسترده شدن چنین طرح ها و سیستم های ویژه.

مجله علم کارآفرینی : https://elmekarafarini.com
کانال مجله علم کارآفرینی : https://t.me/elm_karafarini
پیج اینستاگرام مجله علم کارآفرینی : https://www.instagram.com/elmekarafarini_mag
توئیتر علم کارآفرینی : https://twitter.com/Elmekarafarini

منبع
سایت علم کارآفرینی
برچسب ها
نمایش بیشتر

یوسف رستمی

خدمت دوستان و کاربران عزیز سلام عرض میکنم . مطالب و محتوای که در این سایت قرار می گیرد بیشتر فعالیتی که در طول این چند سال و یا به تازگی در حال انجام شدن می باشد قرار گرفته و انشالله به یاری خدا و کمک دوستان بتوانیم آنچه در طول بیش از یک دهه در حوزه فناوری اطلاعات و خلاقیت و ایده ها فعالیت داشته ایم را در اختیار دوستان و علاقمندان به این حوزه قرار دهیم و در مسیر اول مشاور و راهنمای شما خواهیم بود و چنانچه نیاز به ارتباط با ما دارید می توانید از بخش تماس با ما که راه های ارتباطی مختلفی را قرار دادیم درخواست خود را ارسال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، از سرویس reCAPTCHA Google حریم خصوصی و شرایط استفاده استفاده کنید.

موافق شرایط هستم.

بستن